Секси долен веш 2-делен сет Pearlove црн

• заводлив дводелен сет во проѕирна црна чипка
• суптилни прилагодливи прерамки и градник – одлично решение за совршен фит
• геометриски исечок на грбот – совршено предизвикувачки
• отворени корпи украсени со слатки бисери и интересен привезок
• гаќите се украсени со светкави бисери
• изложените препони ќе ја зачинат атмосферата
• сетот вклучува градник со отворени корпи и гаќички со отворени препони
• растеглив материјал пријатен на допир (44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.