Боди B112 црн

• сензуална, црна плетена ткаенина – неверојатен изглед!
• примамливо, ниско деколте
• секси дезен на предната страна
• уникатен мотив на ангелски крилја на грбот
• пикантно отворени препони
• неверојатно мека, високо еластична ткаенина
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.