Боди B112 црвен – S/M/L

1.129,00 мкд

• фантастично црвено боди кое го обликува телото
• дизајн на крилата на задната страна – изгледа прекрасно
• прекрасен цветен дезен на предната страна
• отворени препони – незаборавно искуство
• издржлив систем за плетење и совршен дизајн
• нежен и еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.