Боди B115 црн – S/M/L

1.239,00 мкд

• секси боди направен од совршена плетена ткаенина
• различни видови ткаење создаваат брутален ефект!
• убав, цветен мотив
• изложени гради преку проѕирна ткаенина
• шара дизајнирана за оптички обликување на телото
• уникатна имитација на ремен – нагласена половина
• флертувачка машничка на стомак
• неверојатен дизајн на грбот
• цврст материјал, избрани влакна и остри детали – 3SKnit
• зачинето отворени препони – време за пакост!
• нежна и еластична ткаенина
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.