Боди B118 црн – S/M/L

1.239,00 мкд

• привлечно, плетено боди
• нагласени гради, оптички ефект на виткост
• прекрасен дизајн
• отворени препони – откриј нови искуства!
• секси, вкрстени прерамки – над градите и на грбот
• цврст материјал со совршени детали – 3SKnit
• плетената ткаенина е мека – целосна удобност и нежна за кожата
• растеглив материјал – совршено се вклопува на телото
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.