Боди B123 црн

1.359,00 мкд

• црно боди изработено во комбинација од црна боја и шљокици
• проѕирен материјал – многу предизвикувачки
• примамливиот исечок на грбот ги истакнува на секси начин
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.