Боди B132 црн

• прекрасно боди со уникатен дизајн
• длабоко деколте на предната и задната страна
• шаблонот со лесно ткаење создава прекрасен дизајн
• високиот рез на долниот дел ги истакнува колковите
• нежен и флексибилен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.