Еротско боди B133 црвен

• феноменално боди со уникатен дизајн
• отворени препони – ултра секси крој
• прерамките на рамената се спојуваат во прерамка – стои убаво на грбот
• кружни отвори на градите, стомакот и грбот
• на долниот дел од бодито има мрежа
• многу пријатен материјал за кожата (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.