Бодистокинг F214 бел – S/M/L

1.299,00 мкд

• невино бела комбинација на топ и хулахопки во едно
• деколтето, долниот дел и горниот дел се специјално украсени
• заводливо откриени препоните и задникот
• многу нежен и еластичен, но и силен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.