Бодистокинг F234 црн – S/M/L

1.579,00 мкд

• убаво и многу женствено bodystocking
• секси деколте и заводлив рез на грбот
• проѕирна мрежа на градите – градите се изложени на погледи
• феноменалниот дизајн формира прекрасна форма на телото – совршен изглед
• откриени препони – висок степен на пикантност
• јас систем за плетење – материјалот е многу издржлив и има совршени детали
• многу мек и еластичен, но цврст материјал (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.