Бодистокинг F236 црн – S/Ml/L

1.529,00 мкд

• женствен bodystocking мрежест секси комбинезон
• комбинација на корсет и хулахопки – многу интересно решение
• цветниот дезен го украсува целиот bodystocking
• големи процепи на грбот – нежен и флертувачки елемент
• длабоки резови на предната страна со вкрстени прерамки – прилично непослушен
• плетен материјал многу нежен на допир – гарантира удобност
• откриени препони – најкорисен кога е најпотребно
• еластичен и пријатен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.