Бодистокинг G313 црн – S/M/L

1.579,00 мкд

• богато украсено odystocking со геометриски мотиви
• 2 во 1 – топ и чорапи
• вкрстени траки на деколтето
• вертикални засеци на стомакот – оптички ја издолжуваат фигурата
• откриени препони и задник – луд дизајн
• бутови украсени со тркалезни засеци
• откриениот грб ги нагласува секси облините
• мек и многу еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.