Бодистокинг N108 црн – S/M/L

1.579,00 мкд

• најлонски чорапи со халтер појас и секси топ во едно
• непослушен мрежест материјал – многу возбудлив
• ѓаволски секси ленти по целиот стомак
• закопчувањето на вратот и грбот гарантира совршена удобност
• вертикалните ленти на задната страна ја издолжуваат фигурата
• многу мек и еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.