Хулахопки со откриени препони S816 црни

• удобни халтер хулахопки со непослушен крој
• виско-струкирани – ја нагласуваат витката фигура
• нежна, потранспарентна шема на половината – ја подигнува сексуалноста на повисоко ниво
• истакнат задник и колкови – совршени за женска фигура
• црн проѕирен материјал ги истакнува нозете
• еластичен материјал со екстремна еластичност – одговара на фигурата (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.