Секси костим Bunny suit 4-делен розева

• шармантен костим зајаче
• прилагодливи прерамки
• дизајн со акцент на секси гради!
• слатки машнички и заводливи кроеви на предната страна
• прилагодливо пзакопчување на грбот – совршен фит
• прилагодливи подвезици
• костимот вклучува горен дел со подвезици, гаќички со зајаче, халтер чорапи и уши
• мека, еластична ткаенина
• состав: топ, гаќи, уши: 88% полиестер, 12% еластин
• состав: чорапи: 80% најлон, 20% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.