Секси костим Claussica

• црвен бејбидол и танга
• нежна чипка со мотив на снежинка – елеганција во зимска атмосфера
• бели отстранливи помпони над градите – симпатичен детаљ
• прилагодливи прерамки – удобност и практичност
• закопчување на грбот – можност за прилагодување на формата на телото
• секси процеп на грбот завршен со сатенска машна – ефект ‘вау’
• накитен привезок под бистата – додава стил
• женствен танга вклучен
• материјал пријатен на допир (82% полиамид, 18% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.