Секси костим Medica dress 5-делен set

2.419,00 ден

• бел фустан украсен со чипка со цветен мотив
• впечатливи црвени детали
• прилагодливи прерамки за совршено вклопување
• длабоко деколте – привлечно
• корпите се отвараат, врзани се со сатенски машнички
• заводливо откриен грб
• сетот вклучува фустан, стетоскоп, капа, ракавици, танга
• транспарентен, флексибилен материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.