Секси костим Worker girl

2.379,00 мкд

• секси кошула и гаќички
• растегливи трегери – суптилен додаток зашиен за гаќите
• кројот на кошулата е совршен за врзување под градите во шармантен дезен
• суптилни црни гаќички направени од светкав материјал
• гаќичките со висок струк завршуваат со црвен еластичен појас
• материјалите се многу меки на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.