Боди Selinne црн

1.869,00 мкд

• црн боди “Селине”
• розови поддршки и двојни прерамки – тешко е да ги тргнете очите од нив
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – обезбедуваат совршено прилагодување
• прерамка околу вратот – истакнува го бистото
• привезок во розово злато – елегантен детал
• еластична ткаенина – ќе се погрижи за вашата удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.