Боди 810-TED-1 црн

1.869,00 мкд

• супер секси боди со чипкени украси
• прилагодливи прерамки – совршен фит
• полни корпи – нагласени гради
• чипка под градите – атрактивен изглед!
• сензуална црна боја – суптилен тенок оптички ефект
• мазна и еластична Multistretch ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.