Боди 860-TED-1 црн

1.869,00 мкд

• неверојатно сензуално црно чипкено боди
• шармантен дезен со ружи
• четири вкрстени прерамки на грбот – супер секси изглед!
• сите прерамки се прилагодливи – Did2Fit дизајн за совршено вклопување
• корпи со жица – секси нагласени гради
• секси прерамки над градите
• сјајни украси на градите – NickelFree
• фина на допир и совршено еластична ткаенина
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.