Боди Alluria црн

• боди од чипка со совршен дизајн
• цветен мотив – женствено и шармантно
• прилагодливи прерамки – лесно прилагодување
• корпи со жица – ги нагласува градите
• секси крој под градите
• триаголни дизајни – ефект на издолжена половина
• на декоративен начин се откриваат колковите и дел од стомакот
• делумно откриен грб
• кокетно врзување на грбот – совршена удобност
• чипкената танга е поврзана со горниот дел – предизвикувачки изглед на задникот
• мек и растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.