Боди Canndis црн

• прерамките одат околу вратот
• прерамки на грбот
• чипка во комбинација со проѕирен материјал
• отворени препоните – зачинета решение
• светкав скапоцен камен на стомакот – многу забележлив детал
• еластичен материјал – совршено ќе оди со телото (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.