Боди Isabellia црн

2.269,00 мкд

• црн чипкено боди
• триаголни корпи за градник – прекрасно ги украсува градите
• прилагодливи прерамки – совршена удобност
• закопчување под градите – многу удобно и секси
• сатенска лента под градите – елегантна
• длабок засек на малиот стомак – го привлекува окото
• прилагодливост на препоните – целосна удобност
• изложен грб и задник – изгледа совршено!
• материјал многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.