Боди Lovlea црвен

2.149,00 мкд

• прекрасно боди со геометриски дизајн
• прерамките се целосно прилагодливи (Did2Fit) – совршено се вклопуваат
• прерамки на градите – ги нагласуваат облините на градите
• пријатна ткаенина со Multistretch еластични својства
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.