Боди Rosenty црн

2.269,00 мкд

• Црн боди Rosenty
• Со жици, подесливи прерамки и повеќестепено закопчување на грбот и во препоните – гаранција за совршено прилагодување
• Завршетоци со цветен мотив – привлекуваат внимание
• Сребрен привезок – интересен детал
• Пријатна на допир, флексибилна ткаенина – комфор и удобно прилепување (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.