Боди Sedila црн

• еротско боди Sedila
• прилагодливи прерамки – совршено подесување
• удобното закопчување на задната страна гарантира удобност
• појас под градите со сребрен привезок – елегантен и женствен
• засек на стомакот – предизвикувачки и женствен
• нежна чипка со цветен дезен
• гаќички со удобно и прилагодливо прицврстување на малиот стомак
• откриени препони – храбро и смело
• мек и пријатен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.