Боди Vanessme црн

• црно боди со бордо црвена чипка
• секси крој – ги истакнува најдобрите карактеристики на телото
• сензуален чипкест грб
• прилагодливи прерамки на рамената – овозможуваат совршено прилагодување
• многу еластичен материјал – совршен комфор (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.