Боди Xenita

1.699,00 мкд

• женско боди со животински принт
• длабоко деколте
• прилагодливо закопчување околу вратот со украсни прерамки
• прилагодливо закопчување на задната страна
• две прилагодливи чипкени прерамки на долниот дел од грбот
• еластичен и пријатен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.