Халтери и подвезици и Еротски танги Rubinesa црвен

• 2 во 1: халтер појас и танга со отворени препони
• сатенски машнички од страните
• прилагодливи подвезици на халтерот – совршено ги истакнува колковите и ги држи чорапите
• предната страна е украсена со светликав приврзок
• секси црвените панделки ја комплетираат целината
• еластичен материјал кој се прилагодува на фигурата (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.