Халтери и подвезици Isabellia црн

1.189,00 мкд

• Isabellia халтер појас во црна боја
• необичен дизајн на чипка – многу женствен
• подесиви подвезици за чорапи – совршена удобност
• асиметричниот крој на предната страна ги истакнува облините
• сребрена декорација над половината
• шармантна лента на долниот дел на грбот
• мек и пријатен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.