Халтери и подвезици Jagueria црн

• халтер појас со отворен задник
• животински принт со кадифеен материјал
• прерамки на предната и задната страна – ги нагласуваат колковите!
• деликатна и проѕирна мрежа – моќта на сексуалноста
• прилагодливи подвезци за халтер чорапи
• мек и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.