Халтери и танга Charms црн

• црни убаво украсени халтери
• цветна чипка на предната и задната страна
• светкав приврзок на предната страна
• во комплетот е вклучена секси танга од проѕирен материјал
• чорапи за халтери не се вклучени
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.