Халтери сет 3-делен Lacelove црвен

2.439,00 мкд

• црвен комплет составен од градник, танга и појас за халтери
• градник со жици, прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – совршено прилагодување
• цветен чипкаст украс – заводливи детали
• сребрен привезок – привлекува внимание
• прилагодлив појас за халтери со четири јажиња – додава на сексапилот
• во комплетот не се вклучени чорапи – ќе изгледа уште подобро со чорапи од истата колекција
• материјал нежен на допир – обезбедува највисок комфорт (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.