Халтери сет 3-делен 818-SEG-1 црн

• женски веш сет со дезен ружи
• прерамки што се подесуваат и закопчување на повеќе нивоа на грбот
• сатенски машнички и украсни накит – совршени детали
• рабовите се украсени со нежна чипка
• интригантни халтери и подвезици
• производот вклучува нежен градник халтер и танга
• чорапи за халтери не се вклучени
• многу нежен еластичен материјал кој одлично се вклопува на телото (85% polyamide, 15% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.