Халтери сет 3-делен Cobaltess син

• извонреден Cobaltess полукорсет, халтер појас и танга
• подесиви прерамки и закопчување на повеќе нивоа на грбот – совршено прилагодување
• црните прерамки ги красат градите и задникот – многу непослушен украс
• корпи со жица – градите ќе изгледаат совршено!
• халтер појас со прилагодливи подвезици – одлична декорација на колковите
• заводливи танга со класичен крој – одлично истакнете го задникот
• сина чипка и црни прерамки создаваат целосно секси комбинација на бои
• проѕирен дезен со цветен мотив
• рабовите се украсени со трепки-чипка – многу флертувачки
• мек и многу убав материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.