Халтери сет 3-делен Wonderia црн

1.869,00 мкд

• сензуален комплет долна облека за вистинска заводничка
• корпи со жица – совршено ги крева градите
• прилагодливи прерамки и закопчување на грбот -лесно се меси
• градник изработен од атрактивна чипка и фин материјал
• деколте со прерамки од тантела над градите
• кокетна машничка меѓу корпите
• чипкест и мек халтер појас за подвезици
• машна и чипкести прерамки на предниот дел на халтерот
• чипкасти халтери над задникот – грубо откриен задник
• чорапи за халтер не се вклучени
• Вклучена е соодветна танга од тантела
• фина, растеглива ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.