Боди Glandez црн

• црн боди Glandez
• класичен крој – искусно ги истакнува облините
• прилагодливи прерамки – обезбедуваат совршено прилегање
• ремен околу вратот – го истакнува бистото
• минималистички привезок – елегантен детал
• двојни, отстранливи јареми за чорапи – го дополнуваат стилот со омилени додатоци
• еластична материја со додатоци од кадифе – за твоја удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.