Халтери сет 3-делен Bellastia црн

2.269,00 мкд

• Комплетот Bellastia во црна боја – вклучува танга, сутиен и појас за халтери
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – совршено прилегање
• сутиен со жици – заводливо ги истакнува градите
• чувствена чипка – привлекува внимание
• сјајна закачалка – интересен детаљ
• мека материја – врвна удобност (сутиен и појас за халтери: 90% полиамид, 10% еластан, танга: 85% полиамид, 15% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.