Халтери сет 3-делен без корпи Armares црн

• црн комплет Armares – вклучува појас за халтери, сутиен и танга
• отворени чашки и меѓуножје – ќе додадат зачин на изгледот
• прилагодливи прерамки и затворање на повеќе степени – гаранција за совршено прилагодување
• жици во чашките – сексапилно ќе ги истакнат градите
• сјајен привезок – интересен детаљ
• чорапи не се вклучени во комплетот – искористете ги за да го заокружите ансамблот
• еластичен материјал – за да ви обезбеди удобност (100% полиуретан; подлога: 95% вискоза, 5% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.