Халтери и подвезици Medilla црн

• со вкус изработен црн појас за халтери Medilla
• нежна чипка – совршено прилега на колковите благодарение на вертикалните жици
• затворање на повеќе степени и подесувачки ремени за халтери – гаранција за совршено прилегање
• сребрен привезок – елегантен додаток
• материјали пријатни на допир за вашата удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.