Секси долен веш 4-делен сет Frivolla црн

• нежен градник – градите изгледаат многу убаво во него
• прилагодливи прерамки и закопчување на повеќе нивоа на грбот
• забележлива комбинација на прерамки со подесување на вратот
• ремен од чипка со вертикално и прилагодливо закопчување
• лесно прилагодливи халтери со флертувачка декорација на колковите
• вклучена е танга од чипка
• чорапи за халтери не се вклучени
• мек и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.