Гаќички со висок струк Elizenes црни

• секси гаќички украсени со проѕирен материјал и црна дезен на чипка
• сребрен привезок на малото стомаче
• траката на малиот стомак имитира врзување на корсет
• кројот со висок струк ја нагласува фигурата
• пријатен на допир еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.