Гаќички Serafia црни

789,00 мкд

• класични црни гаќички Серафиа
• цветен дезен – привлекува внимание
• сензуална чипка – совршено прилега на колковите
• интересен привезок – додаток кој привлекува погледи
• ткаенина пријатна на допир – гаранција за удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.