Шорц-гаќички Redessia црвени

899,00 мкд

• заводливи шорц гаќички од проѕирен материјал
• сатенска машничка над задникот – прилично слатко и заводливо!
• предната страна е украсена со светликав приврзок
• црвената цветна чипка одлично го украсува телото
• рабовите се исечени со чипка со ефект на трепки
• многу пријатен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.