Танги Giully црни

789,00 мкд

• преубава црна танга од проѕирен материјал
• комбинација од кадифена леопард шема и нежна чипка
• сребрен привезок на предната страна – многу флертувачки!
• многу мек и растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.