Танги Luiza црн

499,00 мкд

• класични танги со оригинална декорација
• мазна, малку проѕирна ткаенина на предната страна
• извезен цвет на задник – уникатна декорација!
• пријатна на допир, еластична ткаенина
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.