Танги Pantheria црни

• секси црна проѕирна мрежеста танга
• прилагодливи прерамки на колковите – многу предизвикувачки
• нежен синџир на задникот за дополнително кокетство
• дизајн со леопард принт – за вистински жени-мачки!
• пријатен на допир еластичен материјал (70% полиамид, 20% метал, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.