Танги Rubinesa црвени

899,00 мкд

• убава танга изработена во комбинација од материјал во боја на кожа и светкав сатен
• црвена машничка и сребрен привезок го украсуваат предниот дел
• црвените пруги на страните ги истакнуваат колковите
• многу пријатен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.