Танги Yassmyne сини

899,00 мкд

• забавна танга од сина чипка
• еластичните прерамки создаваат геометриски дезен
• сребрен украс на малото стомаче
• свилена чипка со цветен дезен кокетно го открива скриеното тело
• рабовите се украсени со трепки-чипка
• многу пријатен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.